Bratiska
Bratiska
Bratiska
Bratiska
Full 1

STRIHÁME UŽ OD 10 cm!

Full 1
Bratiska

OTVORILI SME NAJVÄČŠIU PREDAJŇU

metrového textilu na OBCHODNEJ 44 v BRATISLAVE!

Bratiska
Full 1

NAJVÄČŠÍ MALOOBCHODNÝ PREDAJCA
METROVÉHO TEXTILU NA SLOVENSKU

Full 1
Full 1

TVORÍM, ŠIJEM, ŽIJEM

Full 1
previous arrow
next arrow
anjel metrovy textil bratislava latky bavlna sitie potreby sijacie latky metraz štóla štóly kosice

NAŠE VLASTNÉ PRÉMIOVÉ ŠTÓLY!

Tak toto nám vyšlo! 12 autentických vlastných dizajnov potlačených na prémiových látkach. Striháme ľubovoľné dĺžky. Nie je to úžasné?

15.7.2024

EXKLUZÍVNY ROZHOVOR!

Mám rada inovácie, ktoré prispievajú k ochrane životného prostredia a k vytvoreniu materiálov, ktoré sú praktické, odolné a jednoduché na údržbu. Zaujímajú ma i látky, ktoré sú farbené na prírodnej báze.

Petra Kubikova

4.7.2024

Módny dizajnér, ikona módy, víťaz, inšpirácia a skvelý človek. To je DOMINIK ORVOŠ, ktorý nám venoval exkluzívny rozhovor k príležitosti našich 30-tim narodeninám. Ďakujeme Dominik! 

16.5.2024

anjel metrovy textil bratislava latky bavlna sitie potreby sijacie latky metraz 30 rokov

MÁME 30 ROKOV!!!

Priatelia, chceme vám POĎAKOVAŤ za to, že už krásnych 30 ROKOV tvoríme komunitu šikovných rúk a skvelých nápadov. Našu spoločnosť neberieme len ako firmu, ale robíme to skoro celý náš život. Ceníme si, že ste na tejto ceste s nami.

Tím Anjel – metrový textil

13.5.2024

Má zmysel založiť si vlastnú značku? Čo obnáša a ako k nej pristupovať nám prezradí: marina_yorick. Ďakujeme za super rozhovor.

29.4.2024

Osviežujúca recenzia od Petry Kubíkovej

Predajňu Anjel  navštevujem od svojich študentských čias a vždy odtiaľ odchádzam s plnými taškami. Som spokojná s bohatým výberom a pravidelne doplňovaným novým tovarom. Častokrát sú práve materiály z Anjela základom mojich prehliadkových kolekcií. Oceňujem i priateľsky prístup personálu a rýchlu online komunikáciu pri objednávke tovaru, ktorý sa momentálne nenachádza na predajni. 

Petra Kubíkova

 

26.3.2024

anjel metrovy textil bratislava latky bavlna sitie potreby sijacie latky

NOVÉ ČLÁNKY Z NAŠEJ DIELNE!

AKO SA URČUJE FARBA ROKA? ČO ROBIŤ S LÁTKOU PRED ŠITÍM? Prinášame vám krátke, ale výstižné články na rôzne témy. Pravidelne budeme pridávať ďalšie a ďalšie, aby ste spolu s nami načerpali novú chuť šiť a tvoriť.

24.1.2024

OBĽÚBENÉ poukazy na každej predajni

ČERSTVÉ, VOŇAVÉ a hlavne ZMYSLUPLNÉ poukazy nájdete na všetkých našich predajniach. DARUJTE POCIT uznania a podpory tvorivej duši vo vašom okolí. U nás si je z čoho vyberať 🙂

1.12.2023

NAJVÄČŠIA PREDAJŇA metrového textilu na SLOVENSKU je v Bratislave!

A je to! Máme naše ďalšie NAJ! Z toľkých látok a galantérie sa vám musí zatočiť hlava! Príďte na OBCHODNÚ 44 * a presvedčte sa sami 🙂

*bývalý Deichmann

30.OKTÓBER 2023

V BRATISLAVE SA SŤAHUJEME

UŽ OD NOVEMBRA nás nájdete na novej adrese OBCHODNÁ 44 ( bývalá predajňa DEICHMANNU). Viac druhov výrobkov, väčšie priestory a množstvo noviniek!

4.OKTÓBER 2023

LETO JE V PLNOM PRÚDE

Práve sme naskladnili úžasné pudrové plavkoviny. V týchto odtieňoch sa nestratíte na žiadnej pláži a zároveň si zachováte eleganciu a pôvab.

5.JÚL 2023

wednesday anjel metrovy textil

SKONČILA SEZÓNA MASIEK A PLESOV

Tak a je to za nami. Skončila nám sezóna plesov, karnevalov a masiek. Tento rok určite patril Wednesday. Našťastie sme boli pripravení a látok a doplnkov v tejto tématike sme mali dostatok. Sme zvedaví aké hity nás ešte len čakajú. Určite však budeme pri tom!

22.február 2023

AHOJ VRANOV!

Dnes sme úspešne spustili do prevádzky predajňu vo Vranove nad Topľou. Vranovčania, príďte nás navštíviť, budeme sa na vás tešiť 🙂

10. január 2023

ĎAKUJEME

Priatelia, ĎAKUJEME za priazeň v tomto roku. Bol náročný, ale spolu sme to dokázali. Vykročme teda do nového roka s odvahou tvoriť, šiť a žiť. Váš tím Anjel – metrový textil

27. december 2022

michalovce anjel metrovy textil latky galanteria blog

NASKLADNILI SME MNOHO VIANOČNÉHO SORTIMENTU

Príďte omrknúť čo všetko sme naskladnili. Nielen množstvo látok, ale aj rôzne milé drobnosti z galantérie. Polystyrénové gule, gombíky, stužky, zipsy od výmyslu sveta.

18. november 2022

ČERSTVÁ RECENZIA OD BORISA HANEČKU

S Anjelom som veľmi spokojný. Ako náročný zákazník oceňujem široký výber a kvalitu látok, takisto ale aj príjemný a ochotný personál. Predajňa je veľká a priestranná, materiál je zreteľne označený cenou a zložením.

24. október 2022

3 SKVELÉ ČLÁNKY O LÁTKACH

Čo znamená GOTS, Washed bavlna či Blackout závesy?

V našich kratučkých článkoch sa dozviete základné informácie o látkach, ktoré si u nás viete zakúpiť. Určite vás inšpirujeme k tomu čo všetko z nich viete vyrobiť.

19. október 2022

POVZBUDZUJÚCA RECENZIA OD WEDDING ATELIER

Ďalšia krásna recenzia od Veroniky Kostkovej. Ďakujeme Veronika:

V metrovom textile anjel nájdem vždy čo potrebujem a niekedy ešte viac. Krásny výber materiálov, široká ponuka v galantérii, aj komunikácia pri objednávaní materiálu, ktorý zrovna nie je na predajni sú vždy príjemným zážitkom.

19. október 2022

PRIATEĽSKÁ RECENZIA OD IGORA TIMKA

Ďakujeme za priateľskú recenziu od Igora Timka:

Mám za to, že profesionálne vzťahy vytvárajú priateľstvá. Spoločnosť Anjel nám dlhodobo poskytuje platformu pre vytváranie dekorácii, scénických súčastí, prípravy kostýmov v našich videách. To že sa svet mení je prirodzené, ale profesionálne vzťahy robia život pevným, nemenným. Ďakujem za profi prístup.

 

21. september 2022

KRÁSNA RECENZIA OD KURA COLLECTION

Prišla nám krásna recenzia od Janky Kurilákovej. Ďakujeme Janka:

Metrovy textil Anjel patri medzi mojich najlepsich dodavatelov latok, zakazdym som velmi spokojna s ochotou, odbornostou a promptnostou ich sluzieb.. V neposlednom rade vyberom a kvalitou latok, ktore ponukaju… radost spolupracovat!

 

20. september 2022

NOVÁ GALANTÉRIA V MICHALOVCIACH!

Našu predajňu v Michalovciach sme doplnili o vami obľúbenú galantériu. Nájdete tam teda nielen látky, metrový textil, ale aj množstvo doplnkov, gombíky, zipsy, doplnky a mnohé iné doplnky. Zanechajte nám na našom facebooku spätnú väzbu. Máte radi všetko pod jednou strechou?

-lenka-

5. september 2022

Príďte si po ROZVRH!

Máme pre vás malú drobnosť. Príďte si do Košíc a Michaloviec zobrať rozvrh hodín pre vašich drobcov. Je úplne zdarma. Ale poponáhľajte sa! Počet kusov je obmedzený.

-stano-

1. september 2022

BUDEME OSLAVOVAŤ

Blíži sa naše výročie. Bez vás by sme tu neboli. Preto pre vás pripravujeme mnoho zmien a noviniek, ktoré dúfame oceníte. Všetko včas zverejníme.

-adrián –

1. september 2022

KONTAKTY

Ak máte otázku - sme tu pre vás

anjel@metrovytextil.sk