NAJVÄČŠÍ MALOOBCHODNÝ PREDAJCA METROVÉHO TEXTILU

Full 1

VAŠA TVORBA ZAČÍNA U NÁS

Full 1
Full 1

TVORÍM, ŠIJEM, ŽIJEM

Full 1
Full 1

NAJVÄČŠÍ MALOOBCHODNÝ PREDAJCA
METROVÉHO TEXTILU NA SLOVENSKU

Full 1
previous arrow
next arrow
wednesday anjel metrovy textil

SKONČILA SEZÓNA MASIEK A PLESOV

Tak a je to za nami. Skončila nám sezóna plesov, karnevalov a masiek. Tento rok určite patril Wednesday. Našťastie sme boli pripravení a látok a doplnkov v tejto tématike sme mali dostatok. Sme zvedaví aké hity nás ešte len čakajú. Určite však budeme pri tom!

22.február 2023

AHOJ VRANOV!

Dnes sme úspešne spustili do prevádzky predajňu vo Vranove nad Topľou. Vranovčania, príďte nás navštíviť, budeme sa na vás tešiť 🙂

10. január 2023

ĎAKUJEME

Priatelia, ĎAKUJEME za priazeň v tomto roku. Bol náročný, ale spolu sme to dokázali. Vykročme teda do nového roka s odvahou tvoriť, šiť a žiť. Váš tím Anjel – metrový textil

27. december 2022

michalovce anjel metrovy textil latky galanteria blog

NASKLADNILI SME MNOHO VIANOČNÉHO SORTIMENTU

Príďte omrknúť čo všetko sme naskladnili. Nielen množstvo látok, ale aj rôzne milé drobnosti z galantérie. Polystyrénové gule, gombíky, stužky, zipsy od výmyslu sveta.

18. november 2022

ČERSTVÁ RECENZIA OD BORISA HANEČKU

S Anjelom som veľmi spokojný. Ako náročný zákazník oceňujem široký výber a kvalitu látok, takisto ale aj príjemný a ochotný personál. Predajňa je veľká a priestranná, materiál je zreteľne označený cenou a zložením.

24. október 2022

3 SKVELÉ ČLÁNKY O LÁTKACH

Čo znamená GOTS, Washed bavlna či Blackout závesy?

V našich kratučkých článkoch sa dozviete základné informácie o látkach, ktoré si u nás viete zakúpiť. Určite vás inšpirujeme k tomu čo všetko z nich viete vyrobiť.

19. október 2022

POVZBUDZUJÚCA RECENZIA OD WEDDING ATELIER

Ďalšia krásna recenzia od Veroniky Kostkovej. Ďakujeme Veronika:

V metrovom textile anjel nájdem vždy čo potrebujem a niekedy ešte viac. Krásny výber materiálov, široká ponuka v galantérii, aj komunikácia pri objednávaní materiálu, ktorý zrovna nie je na predajni sú vždy príjemným zážitkom.

19. október 2022

PRIATEĽSKÁ RECENZIA OD IGORA TIMKA

Ďakujeme za priateľskú recenziu od Igora Timka:

Mám za to, že profesionálne vzťahy vytvárajú priateľstvá. Spoločnosť Anjel nám dlhodobo poskytuje platformu pre vytváranie dekorácii, scénických súčastí, prípravy kostýmov v našich videách. To že sa svet mení je prirodzené, ale profesionálne vzťahy robia život pevným, nemenným. Ďakujem za profi prístup.

 

21. september 2022

KRÁSNA RECENZIA OD KURA DESIGN

Prišla nám krásna recenzia od Janky Kurilákovej. Ďakujeme Janka:

Metrovy textil Anjel patri medzi mojich najlepsich dodavatelov latok, zakazdym som velmi spokojna s ochotou, odbornostou a promptnostou ich sluzieb.. V neposlednom rade vyberom a kvalitou latok, ktore ponukaju… radost spolupracovat!

 

20. september 2022

NOVÁ GALANTÉRIA V MICHALOVCIACH!

Našu predajňu v Michalovciach sme doplnili o vami obľúbenú galantériu. Nájdete tam teda nielen látky, metrový textil, ale aj množstvo doplnkov, gombíky, zipsy, doplnky a mnohé iné doplnky. Zanechajte nám na našom facebooku spätnú väzbu. Máte radi všetko pod jednou strechou?

-lenka-

5. september 2022

Príďte si po ROZVRH!

Máme pre vás malú drobnosť. Príďte si do Košíc a Michaloviec zobrať rozvrh hodín pre vašich drobcov. Je úplne zdarma. Ale poponáhľajte sa! Počet kusov je obmedzený.

-stano-

1. september 2022

BUDEME OSLAVOVAŤ

Blíži sa naše výročie. Bez vás by sme tu neboli. Preto pre vás pripravujeme mnoho zmien a noviniek, ktoré dúfame oceníte. Všetko včas zverejníme.

-adrián –

1. september 2022

KONTAKTY

Ak máte otázku - sme tu pre vás

anjel@metrovytextil.sk