NAJVÄČŠÍ PREDAJCA METROVÉHO TEXTILU

Full 1

TVORÍM, ŠIJEM, ŽIJEM

Full 1
Full 1

NAJVÄČŠÍ PREDAJCA METROVÉHO
TEXTILU NA SLOVENSKU

Full 1
Full 1

VAŠA TVORBA ZAČÍNA U NÁS

Full 1
previous arrow
next arrow

PRIATEĽSKÁ RECENZIA OD IGORA TIMKA

Ďakujeme za priateľskú recenziu od Igora Timka:

Mám za to, že profesionálne vzťahy vytvárajú priateľstvá. Spoločnosť Anjel nám dlhodobo poskytuje platformu pre vytváranie dekorácii, scénických súčastí, prípravy kostýmov v našich videách. To že sa svet mení je prirodzené, ale profesionálne vzťahy robia život pevným, nemenným. Ďakujem za profi prístup.

 

21. september 2022

KRÁSNA RECENZIA OD KURA DESIGN

Prišla nám krásna recenzia od Janky Kurilákovej. Ďakujeme Janka:

Metrovy textil Anjel patri medzi mojich najlepsich dodavatelov latok, zakazdym som velmi spokojna s ochotou, odbornostou a promptnostou ich sluzieb.. V neposlednom rade vyberom a kvalitou latok, ktore ponukaju… radost spolupracovat!

 

20. september 2022

NOVÁ GALANTÉRIA V MICHALOVCIACH!

Našu predajňu v Michalovciach sme doplnili o vami obľúbenú galantériu. Nájdete tam teda nielen látky, metrový textil, ale aj množstvo doplnkov, gombíky, zipsy, doplnky a mnohé iné doplnky. Zanechajte nám na našom facebooku spätnú väzbu. Máte radi všetko pod jednou strechou?

-lenka-

5. september 2022

Príďte si po ROZVRH!

Máme pre vás malú drobnosť. Príďte si do Košíc a Michaloviec zobrať rozvrh hodín pre vašich drobcov. Je úplne zdarma. Ale poponáhľajte sa! Počet kusov je obmedzený.

-stano-

1. september 2022

BUDEME OSLAVOVAŤ

Blíži sa naše výročie. Bez vás by sme tu neboli. Preto pre vás pripravujeme mnoho zmien a noviniek, ktoré dúfame oceníte. Všetko včas zverejníme.

-adrián –

1. september 2022

KONTAKTY

Ak máte otázku - sme tu pre vás

anjel@metrovytextil.sk

Anjel KOŠICE

Anjel MICHALOVCE